Akce
Kód: BE94SNY | Značka: Benazzoli

Kolekce vín SNY ŽENY

799 Kč 886 Kč Sleva 10 %
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021
Kategorie: Degustační sety

Představujeme Vám kolekci vín „Sny ženy“ z vinařství Benazzoli

Chcete vědět, jaké jsou sny žen?

Chcete poznat, jak se tyto sny promítají do vůní a chutí jednotlivých vín? Vyzkoušejte kolekci vín “Sny ženy

 

AGATA 2019 - žena jako drahý kámen 

Bílé víno Agata připomíná okouzlující dospělou ženu s nádhernou a pozitivní povahou, vzdělanou dámu milující cestování, často o samotě, s batohem plným snů.

TECLA 2020 - žena jako motýl

Růžové víno Tecla symbolizuje dívku objevující svět, svěží a prudkou, která zbožňuje dlouhé večery, zejména ty chaotické a hlučné. Miluje život, zábavu, chuť žít a být milována.

Dafne 2019 - žena jako květina

Lehké červené víno Dafne se podobá dívce nebo mladé ženě, která má chuť se velkolepě bavit, ale stále má strach vzdát se své bezstarostnosti. Aktivní a dynamická, odhodlaná, plná radosti.

Giava 2017 - žena jako šelma

Vyzrálé červené víno Giava představuje ženu a matku, pyšnou na svůj život, která si vše dobře umí zvolit. Své nápady předkládá tvrdohlavě a vytrvale.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Benazzoli

Dvě sestry, stejná vášeň, stejné kořeny, stejná cesta.

Historie vinařství začíná v údolí řeky Adiže, v oblasti Trentino, kde rodina po několik generací s nadšením pěstuje révu. V sedmdesátých letech dědeček Vittorio zakoupil půdu v provincii Benátsko, ve vinařské oblasti Bardolino. Oblast Bardolino se rozprostírá mezi východním břehem jezera Garda a morénovými svahy, v typicky středomořském prostředí, kde jedinečné mírné mikroklima vytváří perfektní podmínky pro pěstování révy a olivovníků.

V roce 2006 se součástí vinařství staly dcery Claudia, která vystudovala enologii, a Giulia, která vystudovala zemědělství. Claudia a Giulia založily v roce 2009 novou značku „Benazzoli“, která začala lahvováním pečlivě vybraných vlastních vín.

Jejich filozofií je navrátit vínům chuť země, odkud pocházejí, držet se tradic a léty prověřených znalostí, ty rozšiřovat o inovace a udržovat stejného ducha, stejnou chuť po dokonalosti a vášeň pro víno, které má svůj charakter.