O mně

Požitek a pohoda se umocní se správným vínem ve skleničce

Mým cílem je, aby vám vína přinášela požitek, pohodu a radost. Výběr kvalitního vína pro správnou příležitost se někdy může zdát složitější, ale s tím vám ráda pomůžu. Zakládám si na osobním přístupu, abych vám mnou nabízená vína více přiblížila a umocnila vám zážitek nejen z pití vína, ale i z jeho nákupu. 
 

Vína vybírám srdcemVína vybírám srdcem

Miluji víno a jeho kvalita je pro mě základem. Vždy volím co nejkvalitnější vína s odpovídající cenou. Zajímají mě vinaři, které doprovází pozoruhodná historie a poutavý životní příběh. 

Osobně se s vinaři znám a pravidelně je navštěvuji. Procházím jejich vinice a sklepy. Ověřuji si jejich přístup a fungování. Ochutnávám nové ročníky a hledám zajímavá vína. Vybírám prvotřídní a jedinečná vína, která vás neomrzí.

Přenesu vás do ItáliePřenesu vás do Itálie

Zprostředkuji vám autentické příběhy vinařů a představím vám jejich práci.

Pěstování révy vinné a výroba vína je pro vinaře vášní a láskou na celý život. Révu pěstují ohleduplně k okolnímu prostředí a mnozí z nich již plně  přešli na organické hospodaření. Pracují s obrovských nadšením a nasazením. Využívají těch nejlepších zkušenosti předchozích generací, mají úctu k tradicím a zároveň se nebojí zkoušet nové věci.

V každé skleničce vína se ukrývá kousek vinařova srdce. 

 

Připravím vám dokonalý zážitek

Připravím vám dokonalý zážitek

Na našich degustacích si vína vychutnáte stejně dobře jako ve vinařství v Itálii.

Ochutnáte lahodná italská vína a porozumíte, v čem spočívá jejich kvalita. Ve vínech se ukrývá na tisíc vůní a chutí, které vás naučím objevovat a poznávat. To vám přinese nezapomenutelný gurmánský zážitek. Dozvíte se zajímavosti o našich vinařích. Na chvíli se přenesete na jejich vinice a do jejich sklepů.  

Strávíme společně hezký a pohodový večer u skleničky tohoto ušlechtilého nápoje.