Kód: BU31351 | Značka: Bulichella

Hide 2013

799 Kč
Skladem (> 10 ks)

IGT Toscana

Složení: 100% Syrah

Vůně: výrazná a komplexní, tóny koření a drobného červeného bobulovitého ovoce.

Chuť: úchvatná, mohutná a plná, sametové třísloviny a dlouhý závěr.

Barva: intenzivní rubínově červená s purpurovými odlesky

 

Můžeme doručit do:
7.12.2021
Kategorie: Červená vína
Apelace: IGT Toscana
Oblast původu: Toskánsko
Odrůdové složení: Syrah
Produkt ekologického zemědělství: Biovíno
Ročník: 2013

Věnováno majiteli vinařství Bulichella, panu Hideyuki. Název vína HIDE je zkratkou jeho jména. První víno tohoto jména přišlo na svět v roce 2007. Hrozny rostou na suché půdě perfektně situované pro pěstování odrůdy Syrah.

Červené organické víno intenzivní rubínové barvy s purpurovými odlesky. Vůně je výrazná a komplexní s tóny koření a drobného červeného bobulovitého ovoce. Chuť tohoto bio vína je úchvatná, mohutná a plná se sametovými tříslovinami a dlouhým závěrem.

Hrozny jsou sbírány a přebírány ručně. Vybírány jsou pouze ty hrozny, které jsou zcela zdravé a perfektně zralé, které dosáhly optimální fenolické zralosti a úrovně cukru. Fermentace probíhá v nerezových tancích za řízené teploty 28-30 °C. Víno pak zraje 12 měsíců v dubových sudech o objemu 225 l. Dalších 12 měsíců vyzrává v lahvích

Párování s pokrmy: vynikající k hovězím steakům a výrazným pokrmům, grilovaným masům a sýrům.

Alk. 14,5% obj.

Objem:750 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Bulichella

Víno vyráběné s láskou a vášní

Vína z vinařství Bulichella jsou uměleckým dílem, které se znovu rok co rok rodí díky lásce, vášni a troše dobrodružného ducha úzké skupiny profesionálů, kteří spojují své síly, aby mohl vzniknout kvalitní a osobitý produkt.

Zakladatelem vinařství je pan Hideyuki Miyakawa z japonského Maebashi, který v roce 1960 podnikl na motorce cestu kolem světa a který se v Itálii zamiloval nejen do této krásné země, ale také do nádherné Italky Marisy, kterou si vzal za ženu a v Itálii zůstal.

Práce technologů je doplněna paletou znaků charakteristických pro tuto část Toskánska: šumění slaného větru, vinice orientované ke slunci, suché a velmi slunečné mikroklima od dubna do pozdního srpna, a dále bohatost minerální solí v půdě, která nikdy nebyla ošetřována chemicky.

Vína Bulichella jsou vyráběna v bio kvalitě s vysokým respektem k místní přírodě. Půda nikdy nebyla zamořena cizorodými látkami, což se příznivě promítá do kvality, chuti a přírodního charakteru vín. Vinařství se pyšní bio certifikaci ICEA.