V termínu od 18.6. do 4.7. 2022 bude provoz e-shopu Italvino omezen a může docházet k menšímu zpoždění v doručování. V tomto období prosím využívejte dopravu kurýrem Messenger. 

On-line degustace italských vín pro firmy

Jak to probíhá?

Vyberete si degustační set, naplánujete si termín akce a dodáte nám počet soupis účastníků s jejich kontaktními údaji.

V předstihu před termínem akce doručíme degustační sety včetně pokynů na adresy účastníků on-line degustace.

Samotná degustace nejlepších italských vín a jejich prezentace bude probíhat přes videokonferenční systém MS TEAMS nebo ZOOM, který standardně používáme,  nebo přes jiný, předem dohodnutý videokonferenční systém.

Ochutnávka italských vín

On-line prezentace italských vín dle degustačního lístku vedená someliérkou. Představení jednotlivých vín a jejich senzorických vlastností. Zajímavosti o vinařstvích, doplněné fotografiemi z vinařství. Seznámení s apelačním systémem Itálie, s odrůdami révy vinné typickými pro danou oblast a místními podmínkami pro jejich pěstování (terroir).

Délka degustace: 1,5 - 2 hodiny.

Doručení degustačních setů jednotlivým účastníkům

Bezpečné zabalení degustačních setů a dodání na jednotlivá místa službou Messenger overnight economy.

Abychom mohli zajistit včasné a bezproblémové dodání degustačních setů na jednotlivá místa, potřebujeme soupis účastníků (jména, dodací adresy a kontaktní telefon) nejpozději 7 dnů před dohodnutým termínem degustace.

Degustační list a návod na přípravu vín

S degustačními vzorky bude zaslána kartička s návodem na připojení, degustačním lístkem a popisem, jak vína před degustací nachystat.

Připojení účastníků do videokonference

Účastníci se do videokonference MS TEAMS připojí z pohodlí svého domova ze svého PC, NB, tabletu nebo mobilního telefonu. Instrukce na připojení budou zaslány jednak společně s degustačním setem a také emailem.

Cena

Cena je závislá na vybraných vínech do degustačního listu a počtu vzorků. Přesná cena bude stanovena na základě výběru vín do degustace a upřesnění počtu účastníků.

Reference

Společnost NET4GAS s.r.o.

Prosinec 2020, teambuilding, 8 týmů, 8 degustací, > 150 účastníků

Společnost HP Inc Czech Republic s.r.o.

Březen 2021, On-line workshop pro zákazníky společnosti HP s on-line degustací, 60 účastníků

 A jak to naši zákazníci hodnotili?

 … touto cestou Vám chci moc poděkovat za Vaše zasvěcené a poutavé povídání nejen o víně.    (TB)

 …děkujeme! Bylo to super. :-)   (VP)

 ….perfektní, moc děkuji. Nalákala jste mě na Itálii :-)    (VU)

  díky za prima povídání i super vzorky  ….(DD)

  ... večer na link klikám a přihlašuji se na online degustaci. Nic neinstaluji, vše běží v prohlížeči.  A žasnu. Vše funguje a začínáme. Krásné fotky vinic se střídají s italskou architekturou. Je vidět, že i sklepy a vinařství mohou být krásné. V prezentaci se střídají i mapy, abychom věděli, kde vinařství v Itálii jsou. Postupně ochutnáváme vína, Od lehkého, středně těžkého a pak ještě těžšího. K tomu zasvěcený výklad. A nejen to, občas i nějaká legrace. Ale nebudu prozrazovat více, to byste přišli o zážitek. A to by byla škoda. Děj filmu se taky neříká dopředu. Takže doporučuji. Už se těším na další degustaci.   (MJ) 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení