Maffiliate.me

Vydělávejte na doporučování!

Vážený zákazníku, rádi vás opět vidíme na našem e-shopu www.italvino.cz. Máme pro vás skvělé novinky. Líbí se vám naše produkty a e-shop často doporučujete? Teď na tom můžete i vydělat.

Maffiliate.me 

Prostřednictvím programu Maffiliate.me, do kterého jsme se zapojili, se s vámi rozdělíme o část našeho výdělku. A jak na to? Pošlete odkaz na kterýkoli z našich produktů přes tlačítko s logem Maffiliate. Pokud u nás někdo přes tento link nakoupí, dostanete zpět do vaší Maffiliate peněženky až 8% z hodnoty nákupu bez DPH. 

Jak postupovat, když chcete sdílet a vydělávat?

  1. Vyberte produkt, který chcete doporučit
  2. Klikněte na tlačítko s logem Maffiliate  Ikona Maffiliate
  3. Nasdílejte produkt přes svou oblíbenou síť vašim známým
  4. Sledujte, jak vyděláváte na provizích

 

POZOR! 

Provize Vám bude započítána pouze v případě, že nákup bude proveden přes Vámi zaslaný odkaz. Pokud se vaši známí do e-shopu přihlásí jiným způsobem, tak jejich nákup započítán nebude.

 

Jak si nechat vyplatit provizi? 

Teď, když jste nasdíleli naše produkty, už zbývá jen sledovat stav vaší Maffiliate peněženky.

Víc o programu Maffiliate.me najdete na stránkách programu maffiliate.me.


Nezapomeňte, že se jedná o zdanitelný příjem a své výdělky byste měli zahrnout do vašeho daňového přiznání. Doklad vám Maffiliate.me vystaví při vyplacení provize.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení