Firemní dárky

Hledáte vhodný firemní dárek?

Kvalitní víno Vaše zákazníky jistě potěší. Vína můžeme dodat v dárkovém balení opatřeném logem Vaší společnosti nebo nachystáme kompletní dárkový balíček s vínem a dalšími produkty, jako je například lahodná paštika, vyzrálý sýr, italská klobáska nebo luxusní marmeláda. Vše na míru na základě Vašich požadavků.

Pro získání speciální nabídky nás prosím kontaktujte emailem na adrese obchod@italvino.cz nebo telefonicky na  +420 724360601.

Jak firemní dárky zaúčtovat?

Obecně zákon nepovažuje firemní dárky za daňový výdaj. Z hlediska daňové uznatelnosti firemních dárků jsou ale výjimky.

Abyste mohli nárokovat odpočet DPH, nesmí hodnota dárku překročit částku 500 Kč bez DPH za jeden předmět. Dárek musí být poskytnut v rámci ekonomické činnosti firmy.

Abyste mohli uplatnit i odpočet u daně z příjmů, musí dárek navíc splňovat kritéria reklamního a propagačního předmětu, tj. musí být opatřen názvem firmy, ochrannou známkou nebo názvem propagovaného produktu. A dále nesmí být s výjimkou tichého vína předmětem spotřební daně.

Pro uplatnění nároku na odpočet jak DPH, tak u daně z příjmů doporučujeme vína s hodnotou do 500 Kč bez DPH opatřená logem Vaším společnosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení