Degustace pro firmy

Degustace italských vín

Degustace jsou ideálním doplňkem firemních akcí a večírků. Rádi pro vás zorganizujeme degustaci dle vašich požadavků na míru. Vína pro ochutnávku společně vybereme dle vašich preferencí a rozpočtu. 

Klasickým formátem je řízená degustace vybraných vín vedená someliérkou, která bude postupně představovat jednotlivá vína a jejich vlastnosti. Zprostředkuje životní příběhy vinařů a prozradí zajímavosti nejen o vínech, ale také o vinařstvích a o Itálii. Degustace mohou být i méně formální či neřízené, kdy vína jsou v průběhu celé akce představována jednotlivcům nebo menším skupinkám dle jejich zájmu. 

On-line-degustaceOn-line degustace

Pořádáte pro své zákazníky on-line workshop a chcete jej doplnit o zábavnou část? Chystáte se v době omezení upořádat teambuilding? Chcete své klienty odměnit za spolupráci? Máme pro vás on-line degustace italských vín.

Jak probíhá on-line degustace?

Společně vybereme vína pro degustaci a naplánujeme termín. V předstihu před termínem on-line degustace vína bezpečně zabalíme a doručíme na adresy jednotlivých účastníků. S degustačními sety dodáme také vytištěný degustační list, pokyny pro připojení do videokonference (MS TEAMS, ZOOM nebo jiná), návod na přípravu vín před degustací a seznam potřebného vybavení pro degustaci.

Účastníci se k degustaci připojí z pohodlí svého domova. Zatímco si budou vína vychutnávat, someliérka postupně představí jednotlivá vína a zároveň všechny virtuálně přenese přímo k vinařům, do vinařství a na jejich vinice.

 

 

Reference k degustacím

"Moc děkujeme za úžasnou prezentaci italských vín, virtuální procházku po italských vinicích a milou společnost během degustace."

(V. Pitín, NET4GAS)

 

... večer na link klikám a přihlašuji se na online degustaci. Nic neinstaluji, vše běží v prohlížeči.  A žasnu. Vše funguje a začínáme. Krásné fotky vinic se střídají s italskou architekturou. Je vidět, že i sklepy a vinařství mohou být krásné. V prezentaci se střídají i mapy, abychom věděli, kde vinařství v Itálii jsou. Postupně ochutnáváme vína, Od lehkého, středně těžkého a pak ještě těžšího. K tomu zasvěcený výklad. A nejen to, občas i nějaká legrace. Ale nebudu prozrazovat více, to byste přišli o zážitek. A to by byla škoda. Děj filmu se taky neříká dopředu. Takže doporučuji. Už se těším na další degustaci".                               

(M. Janatka) 

 

Logo NET4GASSpolečnost NET4GAS s.r.o.

8x On-line degustace pro on-line teambuilding, > 150 účastníků

Logo HP IncSpolečnost HP Inc Czech Republic s.r.o.

2x On-line degustace pro zákazníky, 60 účastníků a 30 účastníků
 

logo 2MADArchitektonické studio 2MAD

Vína na přípitek a degustace na společensko-vzdělávací akci v prostorách studia EGOE, 40 účastníků.

Klub Business FriendsPodnikatelský klub Business friends

Vína na přípitek pro společenskou akci, 60 účastníků.
Řízená degustace pro členy klubu, 25 účastníků.