Akce

Kolekce vín SNY ŽENY

Bílé víno Agata 2018 Pinot Grigio delle Venezie DOC

Růžové víno Tecla 2018 Bardolino DOC Chiaretto

Červené víno Dafne 2018 Bardolino DOC

Červené víno Giava 2016 Rosso Verona IGT

  • 836 Kč 167 Kč –20 %
    553 Kč bez DPH
  • (7 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 9.6.2020
669 Kč
Kategorie: Degustační sety
 

O čem sní ženy?

Sestry Giulia a Claudia z italské vinařské oblasti Bardolino snily o tom, že se stanou úspěšnými vinařkami stejně jako jejich dědeček a otec. Sestry založily v roce 2009 novou značku „Benazzoli“ a vytvořily vlastní kolekci vín pod názvem „Sny ženy“ (Sogni di donna), která představuje ženu ve 4 různých podobách: ženu jako drahý kámen, ženu jako šelmu, ženu jako motýla a ženu jako květinu.

Chcete poznat, jak se sny žen promítly do vůní a chutí jednotlivých vín?

Chcete porovnat, jak chutnají typické bardolinské odrůdy Corvina a Rondinella v podobě růžového vína Tecla, lehkého červeného vína Dafne a nebo vyzrálého červeného vína Giava?

Sada vín Sny ženy je určena právě pro vás!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Benazzoli

Dvě sestry, stejná vášeň, stejné kořeny, stejná cesta.

Historie vinařství začíná v údolí řeky Adiže, v oblasti Trentino, kde rodina po několik generací s nadšením pěstuje révu. V sedmdesátých letech dědeček Vittorio zakoupil půdu v provincii Benátsko, ve vinařské oblasti Bardolino. Oblast Bardolino se rozprostírá mezi východním břehem jezera Garda a morénovými svahy, v typicky středomořském prostředí, kde jedinečné mírné mikroklima vytváří perfektní podmínky pro pěstování révy a olivovníků.

V roce 2006 se součástí vinařství staly dcery Claudia, která vystudovala enologii, a Giulia, která vystudovala zemědělství. Claudia a Giulia založily v roce 2009 novou značku „Benazzoli“, která začala lahvováním pečlivě vybraných vlastních vín.

Jejich filozofií je navrátit vínům chuť země, odkud pocházejí, držet se tradic a léty prověřených znalostí, ty rozšiřovat o inovace a udržovat stejného ducha, stejnou chuť po dokonalosti a vášeň pro víno, které má svůj charakter.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.